top of page

כאן תוכלו לקרוא בקצרה על תחומי הפעילות שלי:

פעילויות נוספות ניתן למצוא בעמוד פרוייקטים מיוחדים

talarbel_yoellevy
__ ____ (4)_edited
tal_painting_edited
before a concert
henriette
poster_concert_small

אחוות המיתר Fellowship of the String: ויולה דה גמבה עם תאורבו ו/או צ'מבלו ביצירות מגוונות מאת אורטיז, רוניונו, מאראן מארה, קורלי, פרסל, ועוד.

 

דואטו Duetto: שני ויולים בלבד ו-14 מיתרים שמצלצלים כמו תזמורת שלמה בדואטים מאת ט. היום, גראון, שנק, בואמורטייה, קופראן ומוצארט.

 

צלילים מהארמון: רסיטל מותאם להופעות בוטיק בחללי הופעה אינטימיים או בבתים פרטיים. יצירות ממגוון הרפרטואר הרחב לוויולה דה גמבה מהרנסאנס ועד המאה ה-21, בלוויית הסיפורים שמאחורי הצלילים. 

 

גמבאך GamBach: הסונטות של יוהאן סבאסטיאן באך לוויולה דה גמבה וצ'מבלו. בין הסונטות יבוצעו אינטרלודים לצ'מבלו/ויולה דה גמבה סולו של פרקים בודדים מאת באך.

 

גרמנים בלונדון: לונדון היוותה יעד חביב על מספר מלחינים מגרמניה. בהשראת סדרת הקונצרטים הראשונה שייסדו י.כ. באך וק.פ. אבל ברובע הסוהו בלונדון. נבצע יצירות מאת בוקסטהודה, ק.פ.ע. באך, הנדל, היידן ואבל.

פעמון צרפתי Les Carillons de Paris: תכנית על טהרת הבארוק הצרפתי המשובח, עם יצירות המדמות את צלצול פעמונים בפאריס של המאה ה-17 ועוד סיפורים, מאת מאראן מארה, סנט קולומב, דה מאשי, פורקרה ועוד.

kinnaru1.jpg

אנסמבל קינארו החל את פעילותו בשנת 2019. באנסמבל חוברים יחד טל ארבל (ויולה דה גמבה וניהול אמנותי), אופירה זכאי (לאוטה/תאורבו), גדעון ברטלר (גיטרה בארוק) ואמנון יואל (כלי הקשה).

 

קינארו - אל הלירה (נבל עתיק) באוגרית ופטרון המוזיקה במזרח התיכון הקדום. לפי מקורות שונים שמו מתקשר כנראה למילה 'כינור' או 'כינרת'.

 

האנסמבל השיק לא מכבר את תכניתו החדשה:

דולסיניאה אהובתי - מוזיקת ספרדית מהרנסאנס והבארוק בהשראת סיפורו של דון קיחוטה. ​

תכניות נוספות: זיכרון מתוק; ימים של אהבה ומלחמה.

 

למידע נוסף אנא לחצו כאן. 

תכניות קונצרטים
אנסמבל קינארו
Baroque-Trio-Performance-1080x675.jpg

״מבט חדש על מוזיקה עתיקה״:

סדרה של חמישה מפגשים מגוונים, חוויתיים ומלאי תוכן הכוללים שילוב של נגינת סולו חיה בכלי נגינה היסטוריים לצד הסיפורים שמאחורי הצלילים – הסברים על הכלים והמלחינים, על המוזיקה בתקופות ימי הביניים, הרנסאנס והבארוק ועל הרקע להלחנתה - והכל מזווית אישית של מוזיקאית מבצעת.

 

המפגשים מיועדים ומותאמים לקהל הרחב, לשוחרי מוזיקה ולארגונים מקצועיים.

במפגשים ישולבו קטעי האזנה ו/או וידאו, ובמפגש האחרון בכל סדרה תיתכן הופעת אומן אורח ביחד עם טל ארבל.

למידע נוסף אנא לחצו כאן.

שיווק יצירתי במוזיקה קלאסית:

הרצאה קצרה וקולעת לבעלי עסקים בה נפגוש דמויות מפתח בעולם המוזיקה הקלאסית אשר התפרנסו מאמנותם ויצרו אסטרטגיות שיווקיות לפני שבכלל המציאו את המושג הזה!

ההרצאה כוללת גם הדגמות בנגינה חיה על כלי נגינה מתקופת הבארוק.

להקשיב מהמקום הנכון: 

כל מה שרציתם לדעת על החבילה הזאת שנקראת 'הפרעת קשב וריכוז' ולא העזתם לשאול!

בשיחה בגובה העיניים המיועדת לאנשי חינוך והוראה/הורים/סטודנטים/תלמידי תיכון ננפץ כמה מיתוסים שכיחים על הפרעות קשב, נבין שהשד אינו נורא ויש לו כמה צדדים חביבים ומיוחדים, נתבונן באתגרים נפוצים ונאיר את החוזקות, ונצא עם כלים אפקטיביים להתמודדות ולניהול עצמי אפקטיבי. 

הרצאות
מפגש אומן
TAL_ 019_edited.jpg

מפגש באווירה קלילה, במתכונת של קונצרט-שיחה.

 

המפגש מיועד ומותאם לתלמידי מגמות מוזיקה בתיכונים וחטיבות ביניים, לתלמידי קונסרבטוריונים ולסטודנטים למוזיקה, ובו בין היתר:

  • נכיר כלי מרתק מתקופת הבארוק: ויולה דה גמבה

  • טל תבצע מספר יצירות מתקופת הרנסאנס/בארוק בשילוב הסברים תמציתיים על הכלים והמוזיקה

  • טל תשתף ותספר מזווית אישית על הדרך שמובילה אומן לקריירה מקצועית בכלי נגינה ייחודי;  על האתגרים והפלאות - מהרעיון ועד להגשמת החלום היומיומית.

 

למידע נוסף אנא לחצו כאן.

students concert

הוראה פרטנית: טל מלמדת נגינה ומוזיקה קאמרית. 

השיעורים מותאמים לנגנים בכל הרמות, ונותנים מענה מקצועי על כל ההיבטים של לימוד נגינה: הכרת רפרטואר, מיומנויות טכניות, הבעה מוזיקלית, בסיס לניתוח הרמוני וצורני של המוזיקה, ​ועבודה על הרגלי אימון מקדמים באופן שוטף ולקראת הופעה או בחינה.

באינטרנט: בימים אלו לימוד נגינה מתקיים גם באינטרנט דרך זום או סקייפ, בעברית או באנגלית ומתאים לנגני ויולה דה גמבה וחליליות בכל העולם.

סדנאות וכיתות אומן: ניתן להזמין את טל להדריך נגנים בכל הכלים (היסטוריים ומודרנים) והרכבים אשר מעוניינים לעבוד על טכניקה ופרשנות לביצוע רפרטואר היסטורי. 

 

מוזמנים ליצור קשר לפרטים נוספים.

hip image 3.jpg

טל ארבל היא גם מאמנת אישית מוסמכת המתמחה באימון להעצמה וניהול עצמי ובאימון מבוגרים וצעירים המתמודדים עם הפרעת קשב וריכוז​ (מטעם בית הספר לאימון WTT והיחידה לפיתוח מקצועי של בית הספר לחינוך באוניברסיטת בר-אילן).

 

בדומה לספורטאים, אמנים ובפרט מוזיקאים צעירים מתמודדים בימינו עם אתגרים רבים כגון ניהול זמן, תכנון שגרת אימונים שוטפת או לקראת הופעה, דימוי עצמי שמפריע להם להאמין ביכולות שלהם ועוד. ישנם כלים רבים שיכולים לקדם אותם באופן מיטבי לקראת השגת מטרותיהם תוך למידת הרגלי עבודה נכונים, היכרות עצמית ועבודה על חוזקות ומסוגלות אישית.

טל מציעה פגישות של אימון אישי ממוקד עבור תלמידים וסטודנטים לאמנויות החל מגילאי חטיבת ביניים.

 

מוזמנים לשאול וליצור קשר!

הוראה
אימון אישי
bottom of page